Beşiktaş ile Trabzonspor ‘un nasıl bir taktik ile oynadığını anlamadım…

Beşiktaş ile Trabzonspor ‘un nasıl bir taktik ile oynadığını anlamadım…

Fenerbahçe ile ilgili olarak ise lig başladı mı daha henüz anlayamadım, yine ilginç bir kadro, zar zor kazanılan bir maç, umudum Pazartesi günü oynayacağımız maça kaldı.Allahtan bu sene daha dengeli bir kadro kuruldu, bu sezon için , kaleci sorunu yaşayacağımızı yine dile getirmek isterim ,hernekadar iyi bir kurtarış ile sezona başlasada Altay’ın yeteri kadar iyi olduğu görüşünde değilim.

Galatasaray’ı oldukça diri ve hazır buldum, oyuna girenler ve çıkanlar oldukça başarılı. İlk maçlara baktığım zaman Arda’lı Galatasaray’ın ligde üst sıralarda olacağı kesin, geçen sezonu kesin bir kupa ile bitirtecekler dediğim Trabzonspor ne sosyal medyada var ,ne spor programlarında nede sahadaki performans olarak. Hemen arkasında Beşiktaş var , Sergen hocaya geçmis olsun, ama belkide bu dönem onun için ileride iyi olacak bir şürec olacak , en azından takımın başında başlamadım diyerek zaten başarılı bir sezon geçirmeyeceği ilk iki maçtan belli olan bir Beşitaş’dan bahsediyoruz.

 

Kişisel bir olayı da anlatmadan yapamayacağım! 25 senelik üyeliğim doldu ve Yüksek Divan Üyeiğine hak kazandım, Kulübümüzde üyelikler ile ilgilenen, Divan kurulu üyeleri ile ilgilenen bir tane eleman yok mu? Bir tane Email atılmaz mı, bir telefon açılmaz mı? Sonra Yiğit sen bizi eleştiriyorsun…. Beyler eleştirmiyorum, hakkım olanı arıyorum.

 

Siz aman Pazartesi günü kadroyu hocaya bırakın, çünkü ilk haftadaki kadro evlere şenlikti yine.

 

İyi haftasonları hepinize!

 

Yigit Orer – Mudur

tamd_admin