Futbolcu kardeslerimi cani gönülden tebrik ediyorum! Erol hoca geçer not alamadı …

Futbolcu kardeslerimi cani gönülden tebrik ediyorum! Erol hoca geçer not alamadı …

Fenerbahceli futbolcu kardeslerimi tebrik ediyorum her birini teker teker. Erol hocanın yanlış ve korkak futbol anlayisini telafi eden bir performans ile onemli 3 puanı elde ettik. Psikolojik olarak neredeyse yikik , bitik bir Trabzonspor Erol hocanın korkak futbolu yüzunden adeta dirildi, neyseki yönetimimizin kurduğu kaliteli bir o kadar da kabiliyetli ayaklar maçı ikinci yari hemen dondurduler.

 

Erol hoca bunu geldigi günden beri yapiyor hala kafasi Anadolu kulubu teknik direktör zihniyetinde ve bana gore bir kez daha sınıfta kaldı ve kalacak. Erol hoca sen çok şanslı bir teknik adamsın ve bir insansın. Gel beni dinle bu sansini iyi kullan ve bu takıma taktik falan verme sen olur mu? Hiç karismasan zaten bu takim garanti ilk 3 de tamamlar ligi sen karısınca 5 ile 8 de oluruz.Kusura bakma bu sadece Trabzonspor maçı icin degil senin genel kafan boyle bir futbol anlayisina uygun bu kadro sana fazla , oda beni bozuyor.

Altay’in cikisi her gun suruyor ancak bir topa cikis pozisyonu oldu mac icinde ….Altay kardesim nereye cikiyorsun bu sekilde? Umarım Kaptan Volkan kardesimize nasıl bir hata yaptigini anlatır. Futbolda hata olur Iska geçersin, kendi kalene atarsın falan ama senin yaptigin bu hata Altay kardesim futbolu ne kadar bildigin ile ilgili buda biraz korkutucu. Volkan abisi ona yazılı ve görsel olarak anlatır umarım bu hatayı.

 

Erol hocanın bir baska şansı ise Valencia , adamı resmen bitirdi ilk yarıda geriye git ileri git, Gokhan’a yardim et …. bide cocuk gol attı!!!! Erol hoca sen gercekten çok sanslisin. Elinde öyle bir kadro varki sen bile durduramiyorsun öyle dusun yani :)))

Yenilen golümüzde evet Lemos ve Sousa hata yaptı peki Tisserand ne is yapar? Kademe nerede? Neden seyrediyorsun ? Kale arkasındaki kameradan oldukça belli suya sabuna dokunmadigin çok geriye çekildiğin, Erol hoca gibi bir anlayış ile oynadigin belli aman dikkat! Bu isleri Lugano çok yapardı aman benden olmasın hata diye .. Takim icin oyna derim ben !

Ahhhh Merthakan! Ahhhh be güzel kardesim bir topa vurdun , topa vurmadan once 2 yada 3 kere sekerek top surdun falan filan , enteresan isler …Evet yeteneklisin ama artık hadi birseyler görelim. En onemlisi sahada nerede duracagini maalesef bilmiyorsun ben uzun suredir bu kadar boş kosan bir profesyonel seyretmedim. Lütfen oyunda kaldigin donemi otur seyret ama bu isi bilen birisi ile seyret ne kadar boş koştuğunu ve gücünü yanlış harcadigini goreceksin! Ademi senden çok daha sonra oyuna girdi daha az oynadi rakip ile top ile defansif anlamda teması senden çok daha fazla oldu… Biraz oturup düşünmen lazım.

 

Gokhan Gonul kotumu oynadi hayır ancak Erol hoca ile ancak bu kadar adam neredeyse korkudan tac atisi icin bile ileriye cikamadi ve kaldı ki Trabzonsporun kadrosu çok güçlü degil birde güçlü olsa demekki Erol hoca takimi kalenin icinde kuracak….

 

Fenerbahce futbolculari ile Erol hocaya ragmen 3 puan aldiklari icin  tebrik ediyorum.

 

Iyi haftalar

tamd_admin