KASIMPASA MACI

KASIMPASA MACI

Evet arzu ettigimiz ve istediğimiz bir 3 puan , çok onemli bir 3 puan , kaybedilmesi taktirde çok büyük sorunlara yol acabilecek bir 3 puan …Neyseki istekli oyunumumuz sayesinde bunu başarabildik. Bu 3 puanı alırken çok baskili mi oynadık? Hayir, çok çabuk mu oynadık ? Hayir  Uzun zamandır bu kadar kotu bir Kasımpaşa takimi görmemiştim bununda kazanılan 3 puan da büyük bir payı var acikcasi.

Sayin teknik ekip ve yöneticilerimiz bugun evet kazandik ancak Pelkas disinda bizleri heyecanlandıran bir baksa isim yok takımda , bugünkü en büyük heyecanımız sol bek mevkiinde gorev yapan Sadik bunu basarabildi mi ? başaramadı mi oldu buda korkutucu… Boyle akin akin gelip , goller kacirdigimiz, arka arkaya bastıra bastıra akınlardan sonra gelen goller falan gibi bir duyguyu uzun zamandır yaşamadık.

Bugunde bu sekilde oldu , oynadilar ve gittiler…MAc sonunda Pelkas ile hocamızın neyi alıp veremedigini anlamadım, sahadaki en verimli oyuncu ile ne alıp veremedigi var ilginç bir durum… Oyuncumuz her golde var hemen hemen her atakda var …

Fenerbahce kazanmak icin oynar , atak futbol oynar falan filan hikaye anlatıp duruyorsunuz , birakin 90 dakika bu sekilde oynamayı , daha çok sayılı az macda bu sekilde bir oyun gorduk. Bari aranızdan biri ciksada ve dese beyler ilk yari 10 . dakikadan sonra bastırmaya başlayın 15 dakika inanılmaz bir baski kurun sürekli ileriye onayın ve defansı yukarıya alin… Ama yok memur gibi geliyorlar , memur gibi gidiyorlar…Siz bu sekilde oynayıp şampiyonluk olsaniz bile Fenerbahce seyircisi siden memnun kalmayacak bu çok net.

Yol yakinken gelin en azından 90 dakikalık maclarda sadece 15 dakika (Büyük takim oyuncuları ) gibi top onayın , heyecan olsun, istek olsun, pozisyon olsun, birisi gol kacirsin geriden gelen bir baska oyuncu tamamlasın, donen toplarda gol bulalım , kaleyi ablukaya alalım falan gibi durumlar o kadar uzak ki sizin sisteminizde malesef  Fenerbahce maclarini seyrederken canim sikilliyor.

Oyle bir havadasınız ki siz is olsun diye oynuyor, bizlerde is olsun diye seyrediyoruz son durum bu… Ruh yok RUH!

Persembe gunk Mac icin iyi hazırlanın ve bugünkü maçı oturup hepiniz seyredin, emin olun siz kendi oynadiginiz maçı bile 90 dakika seyretmeye dayanamayacaksiniz o kadar sikici bir performansınız var !

Persembe gunu sahada oynamak , kazanmak isteyen bir oyuncu topluluğu ve teknik ekip görmekte dileğiyle!

 

 

 

 

 

 

tamd_admin