Tamam Seferberlik ilan edelim…

Tamam Seferberlik ilan edelim…

Onuda yapalım yapmasına ancak onuda düzgün yapalım lütfen! Maalesef Fenerbahçe olarak onuda doğru yapamıyoruz …

Bugün resmî sitemizden söyle bir açıklama yapıldı: Asporun tweetinden sonra “camiamızın birlik-beraberliğinin ve başlatacağımız kaynak yaratma projesinin başarısının, bu yaklaşıma verilecek en güzel cevap olacağına inanıyoruz.”
 
Böyle bir açıklama resmî sayfandan yapılabilinir mi? Yapıldı …Bu ne demek ? Bizler kulüp olarak sizleri gaza getiriyoruz konu ne olur ise olsun gelin çok para toplayalım ve gücümüzü gösterelim…Yapmayın sayın yetkililer , sayın sorumlular sene 2019 Başkanımız Ali Koç bu şekilde elma ile armut karışmasın ne olur , çok kötü duruyor , ayıp oluyor.
Bir başka konuda şu:
Seferberlik ilan ettik , ok bunu yaptık ve inanılmaz katılım ile rekor bir gelir elde edildi. Peki bu parayı sayın Ali Koç ve göreve getirdiği Comolli mi harcayacak? Bu olayda bir sıkıntı yok mu  sizce? Bütün bir sezon çok kötü transferler yapmış , bir yönetime bu şekilde toplanmış bir parayı vermek çok ilginç bence. Sayın Ali Koç değilde bir başkası böyle birşey söylese millet güler…yada Türkiye dışından birine bu sene alınan oyuncular ile puan tablosunu göstersen sanıyorum bu toplanacak olan paranın yönetimini sayın Koç ve yönetimine vermezdi.
Kimse kusura bakmasın ben vermem…
Saygılarımla

tamd_admin