Bu yılı unuttuk dedik, Fenerbahçe formasını , arzusunu unutun demedik!!!

Bu yılı unuttuk dedik, Fenerbahçe formasını , arzusunu unutun demedik!!!

Sayın,sevgili , muhterem, çok kıymetli… yöneticiler, sayın başkanımız Ali Koç ve futbolcu kardeşlerim. Bu seneyi unutun dediniz ok dedik, başarı , iyi futbol oynamak, bol gollü maçlar beklemeyin dediniz onada ok dedik…Ancak Fenerbahçe gibi bir takım 90 dakika boyunca kötü bir futbol oynayabilirmi? Bunun sorumlusu sizlermisiniz? Bizlermiyiz? Aziz Yıldırım’mı?  Anlamadık…Sürekli bir bahane , sürekli bir başarısızlık ,ilginç bir rahatlık…

Bu düzeyde bir futbol takımı şayet 90 dakika boyunca kötü bir performans gösteriyorsa hiç kusura bakmayın bana sabaha kadar sebebini anlatsanız hikaye… Bu durum Fenerbahçe takımının hiçbir sistemi olmadığını, A yada B planını bırakın A planının bile olmadığını açıkça göstermektedir.
Eski futbolcular ve sayın Ali Koç fanatikleri bakın seneye bambaşka bir takım olur gibi anlamsız yorumlarını yapmaya devam etsinler ben geçen seneden beri söylediğimi şeyleri sürekli tekrar ediyorum ve üzülerek görüyorumki haklıyım! Haklıydım!
Fenerbahçe futbol takımının hiçbir sistemi yok, teknik direktörümüz sayın Yanal başarısız ve etkisiz, belliki oyuncular üzerinde ağırlığı yok, sayın başkanımız tek kelime ile oldukça başarısız. Bunları yazmaktan, yayınlamaktan korkmayın! Maçlar oynanmadan kazanılmıyor, kulüp yönetilmeden ileri gidemiyor, sayın okuyucularım , dostlarım Fenerbahçe forması maç kazanmaya yetmiyor , o formayı iyi temsil etmek ve doldurmak gerekli.
İkinci yarıya Fenerbahçe çıkış yapacaktır dediniz hemde hepiniz ben yapamaz dedim , yapamadı…YA PA MAZ!!!
Futbolcular yeni sezonda kim kalacak kim gidecek biliyor bu yüzden umurunda bile olmayan futbolcular ile arada kalmış limitli kabiliyetleri olanfutbolcular ve sıradan yöneticiler ve başarısız başkanımız ile bundan iyisi olmuyor.
En kötüsü de öyle bir kredi ve özgüven ile göreve geldilerki geliş şekilleri ve devamında yaptıkları hemen hemen her hareket yanlış ve başarısız. İnanılacak gibi değil…
Futbol takımı BAŞARISIZLIĞA karşı tepki veren bir sistem ile yürütülüyor …Cocu başarısız oldu gönder, Slimani gol atamadı gönder , Benzıa’nın kaleyi tutan şutu yok gönder, Volkan ters konuştu kadro harici bırak, Ozan kilo veremedi kiralık gönder….
Peki madem başarısızlık başkanımız ve yöneticileri İçin karar ve tercih anahtarı peki soruyorum sayın başkanım bizler sizi, yöneticileri, sayın Yanalı, çok sevdiğiniz Comoliyi başarısız olduğunuz için göndermemiz mi lazım? Sistem ne?
Bu sene bizden başarı beklemeyin demesi kolay peki Fenerbahçe formasını bu kadar hiçe saymış , bu durum çok doğalmış gibi bir tavır alan Başkan ve yönetici, futbolcu topluluğu Fenerbahçe tarihinde yok !!! Buna nasıl dayanabiliyorsunuz? Nasıl normal karşılayabiliyorsunuz.
Bir takım 90 dakika boyunca kötü oynar mı? Bir 10 dakika bari birşey yapmaz mı, 5 dakika hadi bilemedin 2 dakika!!!
Yok yok yapmaz , İnanın bu şekilde yönetilen pardon YÖNETİLMEYEN birtakım 1 dakika bile sahada iyi birşey yapmaz , yapamaz!
Bu sene gitti dediniz, bari altyapıdan bir yada iki oyuncumuzu A takım için hazırlasaydınız…Ama o da yok!
Biraz ayıp oluyor diyor, iyi haftalar diliyorum.
Saygılarımla.

tamd_admin