Altın Çocuk Şükrü Birand!

Altın Çocuk Şükrü Birand!

Fenerbahcemizin efsane futbolcusu ,benim için Şükrü abi!!! Şu anda hepimizin dualarına ihtiyacı var ve sevdiklerine ilgi, alaka… Türk futboluna ileriye dönük sağbek nasıl oluru öğreten ilk futbolcumuz, zeki,çevik, kuvvetli! Evet o kuvveti onu bu hastalığından ayağa kaldıracak ve sevenlerine kavuşturacak.

Hepimiz iş, güç, başarı, başarısızlık, dargınlık, kızgınlık diye esasında sahip olduğumuz değerlerin farkına varamıyoruz, varmıyoruz, oysaki elimizdekilerin değerini bilip onları alkışlamaya, imkan varken gönüllerini almaya, pozitif yorumlarla onlardan da daha iyisini almaya çalışmamız gerek.
Vefalı olmak ve bunu iş olsun diye yapmamak gerçekten çok önemli, işte bu yüzden Sayın Ali Koç başkanımızın , kulübümüzün Altın Çocuk lakaplı efsane futbolcusunu hastanede ziyaretine gidip, sevenleri ile 1 saatten fazla samimi bir şekilde sohbet etmesi, kendilerine ulaşması için telefon numarası bırakması, 3 günlük Amerika seyehatinden sonra yeniden ziyaret edeceğini söylemesi ne kadar güzel bir davranıştır!!!
Sayın başkan tebrikler ve teşekkürler, Teşekkürler çünkü en azından bana bu şekilde düşünmemi sağladığın için, iş olsun diye ziyarete gitmediğin için teşekkürler! Ve Şükrü abi sanada teşşekkürler !!! Ne kadar çok sevenin varmış, ne kadar pozitif bir etkin varmış ki rahatsızlığında dahi insanlar bir araya geldi, ve değerlerimizi anladık, anlatabildik birbirimize sayende.
Sen kuvvetlisin! İnşallah bunu atlatacaksın ve sana karşı olan görülmeye değer büyük sevgi selini kendi gözlerin ile görüp şahit olacaksın. Dualarımız senin ile Altın Çocuk!
Sürekli bir şekilde eleştirdiğim sayın başkanımız Ali Koç’ u bu sefer göstermiş olduğu davranışlardan ötürü yere göğe sığdıramıyorum, Ne diyebilirim helal olsun!
Değerlerimize sahip çıkmalıyız, daha çok sevmeli ve sevilmeliyiz.
Saygılarımla.

Yigit Orer

 

tamd_admin