Hazirlik maçı ardından sezona merhaba!

Hazirlik maçı ardından sezona merhaba!

Murat Saglam kardesimi göstermiş olduğu performanstan oturu tebrik ederim, tebrikleri hak eden diyer bir isim hiç supesiz Ozan, ortasahada çok istekli çok diri bir görüntü verdi eskisi kadar geri pasi yapmadi, ileriye donuk oynamaya calisti,  Vedat hava toplarındaki hakimiyeti hem defansif hamde hucum yollarında etkili oldu , ihtiyacımız olan bir forvet tipi.

Genel hatları ile iyi gozuktu oyuncularımız , ancak geri pasları ve bu konudaki sikintimiz halen devam ediyor, çok geri pesi yapıyoruz çünkü tek forvet yine olmaz diyorum ….

Max çok iyi , ayaklarına hakim ancak çok agir, Emrenin bir tik uzerinde fizik kondisyon olarak belkide … Istedigim 10 numara ile yakından uzaktan alakası yok, kaliteli olduğu kesin….

Tolga Cigerci , iyi gozuktu, Alper ayni Alper, Mehmet Ekici hazırlık maclarini sevmiyor diyelim, Ferdi ya çok heyecan yaptı yada gününde degildi… Mosses var ama yok gibi , Rodriguez is yapar ama devamlı oynatmak ve görmek lazim.

 

Defans oyuncuları arasinda anlaşmazlık gözle gorulur bir sekilde bariz ortada kim stopper kim son adam tam olarak belli degil …

 

Hazırlık maçları zaten bunun icin ancak gecen seneki kadrodan çok daha pozitif bir oyuncu topluluğu olduğu ortada , tebrikler.

 

Forvet sart!

 

Saygilarimla

tamd_admin